دیدار و عیادت از همکار بازنشسته شرکت آبفای جنوب شرقی

فرمانده پایگاه بسیج آبفای استان تهران به همراه معاونین و مدیران و جمعی از کارکنان آبفای جنوب شرقی استان تهران به عیادت همکار بازنشسته شرکت محمد عرب رفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : یکی از پیشکسوتان صنعت آبفای جنوب شرقی محمدعرب که بخش زیادی از عمر شریف خود را صرف خدمت رسانی به مردم شریف پیشوا نموده،اکنون که دوران بازنشستگی خود را سپری می نماید سخت در  بستر بیماری قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: در این دیدار صمیمی و دوستانه فرمانده بسیج آبفای استان تهران ضمن آرزوی سلامتی و شفای عاجل از درگاه ایزد منان برای این همکار بازنشسته،اظهار داشت: بازنشستگان گنجینه های سرشار ازتجربه و تخصص هستند و می توانند با برخورداری از تجربه کاری خود که حاصل یک عمر تلاش صادقانه است به جامعه و سازمان خدمات مفیدی ارائه نمایند.

قائم مقامی در ادامه با بیان این مطلب که تکریم بازنشستگان،تکریم سرمایه های انسانی است،خاطرنشان کرد: حفظ کرامت آنان و ارائه خدمات مطلوب به این قشر باید در اولویت قرار بگیرد و مسئولان با بررسی مسائل و مشکلات بازنشستگان محیطی عزت آفرین و امیدوار کننده برای آنان ایجاد کنند.

در این دیدار همچنین آقای محمد عرب ضمن تقدیر از حضور فرمانده بسیج آبفای استان تهران و دیگر حاضرین،به بیان خاطرات دوران کاری خود در آبفای شهرستان پیشوا پرداخت.

/ 1 نظر / 28 بازدید
نیلوفر

سلام..خسته نباشيد واقعا دستتون درد نکنه...واقعا زحمت ميکشيد... [چشمک] ممنون بابت سايت خوبتون..