با حضور استاندار تهران ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی افتتاح شد

طی مراسمی با حضور استاندار،فرماندار و مدیران محلی ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مورد بهره برداری قرار گرفت.

استاندار تهران در این افتتاحیه ضمن بازدید از تجهیزات و سایت آزمایشگاهی در سخنانی اشاره نموده اند که با بازدیدی که امروز بعمل آمده وبا افتتاح این آزمایشگاه نشان دهنده این است که کیفیت بهداشتی آب شرب منطقه از استانداردهای لازم برخوردار بوده و مشکلی در شرب آن وجود ندارد.

دکتر تمدن درادامه ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت عامل و مجموعه همکاران وی در شرکت آب وفاضلاب جنوبی شرقی استان تهران،افزود:امیدواریم در همه حال از منابع و تاسیسات آبرسانی محافظت گردیده که تا خللی در امر آبرسانی بوجود نیاید.

و همچنین مدیر عامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران در این خصوص توضیح داد:در راستای خدمات رسانی مطلوب تر و با هدف کنترل و افزایش کیفیت بهداشتی آب آشامیدنی شهروندان محترم منطقه جنوب شرق استان تهران،ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی شرکت همراه با تجهیزات نوسازی شده در آن، راه اندازی گردید.

مهندس منصور جنتی در ادامه افزود:ساختمان نوساز آزمایشگاه مرکزی طبق قوانین ملی ایزو و سکوبندی های مدرن آزمایشگاهی ودارای تجهیزات آزمایشگاهی مطابق با تکنولوزی پیشرفته در دوسایت میکروبیولوژی،شیمی فیزیک وبیولوژی در شهرستان پیشوا احداث گردیده است.


/ 0 نظر / 4 بازدید