در شهرهای جنوب شرق استان تهران انجام شد

اصلاح واستاندارد سازی 3500رشته انشعاب آب فرسوده مشترکین

همزمان با اصلاح شبکه های توزیع آب شهری در محدوده شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران اصلاح و استاندارد سازی 3500فقره از انشعابات فرسوده نیز انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی آبفای جنوب شرقی معاون نظارت بر بهره برداری این شرکت گفت:در راستای جلوگیری و کاهش هدر رفت آب آشامیدنی و ارتقای کیفیت آبرسانی به شهروندان محترم،تعویض و اصلاح شبکه آبرسانی و انشعاب فرسوده در دستور کار شرکت آب و فاضلاب قرار دارد و به همین منظور در شش ماه اول سال جاری 3500 رشته از این نوع انشعاب اصلاح و بازسازی گردیده است.

غلامرضا مرادی در ادامه ضمن اشاره به این که در سال جاری عملیات اصلاح شبکه آبرسانی در شهرهای جنوب شرق استان تهران پیشرفت قابل ملاحضه ای داشته است،افزود: بر اساس برنامه و بودجه پیش بینی شده سال جاری شرکت،اصلاح و بازسازی 5 هزار رشته انشعاب فرسوده هدف گذاری شده بود و این در حالی است که شرکت آبفای جنوب شرقی توانسته تنها با گذشت شش ماه از سال با استاندارد سازی 3500 مورد از آنها به پیشرفت هفتاد درصدی در این بخش دست یابد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:این عملیات در شهرهای ورامین،قرچک،پیشوا،پاکدشت،باقرآباد،یبر و جوادآباد انجام شده است که امیدواریم رضایت مشترکین آب و فاضلاب در این زمینه حاصل شده باشد.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید