دیدار مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با خانواده یک شهید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه معاونین و تنی چند از مدیران این شرکت با حضور در خانه شهید روناسی با خانواده این شهید گرانقدر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی مدیرعامل شرکت که در دیدار از خانواده شهید سخن می گفت:با تاکید بر حفظ ارزشهای دفاع مقدس افزود:کوچکترین وظیفه ما در قبال جانفشانی های شهدا ادای احترام و سرکشی ازخانواده آنهاست چرا که آنان جان با ارزش خود را فدا کردند تا ارزشهای ناب اسلامی زنده بماند و این نشان از روح بلند معنوی و اعتقادی آنان داشت.

مهندس منصور جنتی در ادامه با اشاره به این جمله خردمندانه و دلسوزانه رهبری انقلاب اسلامی ((امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست)) خاطرنشان کرد:دیدار از خانواده شهدا باعث دلگرمی و تکریم مقام شامخ شهدای والا قدر می شودو همه باید تلاش و مجاهدت نمائیم با نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت ادامه دهنده راه شهدا باشیم و در مقابل دشمنان قسم خورده ایستادگی و مقاومت نمائیم.

در ادامه این گزارش آمده است در این دیدار همچنین مادر شهید روناسی طی سخنانی به ذکر خاطرات و اخلاقیات فرزند شهید خود پرداخت و از حضور مدیرعامل و همراهان وی در این دیدار قدر دانی کرد.

گفتنی است دیدار از خانواده شهدا یکی از برنامه های بود که در ایام گرامی داشت دفاع مقدس در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همت پایگاه بسیج پانزده خرداد و روابط عمومی شرکت انجام شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید