765رشته انشعاب غیرمجاز آب

در شهرهای جنوب شرق استان تهران کشف و قطع گردیدند

شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران تمامی انشعابات غیرمجاز آب را در شهرهای تحت پوشش آبرسانی کشف و قطع می نماید.

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای جنوب شرقی با اعلام خبر فوق،گفت: با عنایت به این که افرادی که اقدام به  نصب انشعاب و بهره برداری  غیرمجاز آب می نمایند علاوه براین که به لحاظ درآمدی ضرر و زیان هایی برای شرکت آبفا به وجود می آورند همچنین  با توجه به محدودیت منابع  آبی و چالش جدی که به جهت تامین و توزیع این مایه حیاتی وجود دارد وضعیت کمی و کیفی آبرسانی مطلوب را با مشکل مواجه می سازند.

سید عزت ا... موسوی در ادامه با اشاره به این که شرکت آبفای جنوب شرقی به منظور جلوگیری از نصب انشعابات غیرمجاز تدابیر نظارتی را در جای جای محدوده تحت پوشش گستره تر می نماید خاطرنشان کرد: در چهار ماهه نخست سال جاری از طریق نظارت مامورین قرائت کنتور و پیگیری های بی وقفه امورات و ادارات آبفای چهار شهرستان ورامین،پاکدشت،قرچک و پیشوا موفق به شناسایی765رشته انشعاب غیرمجاز شدیم و در کمترین زمان ممکن نسبت به قطع این نوع انشعابات اقدام گردید.

وی با بیان این مطلب که مشترکینی که از انشعاب غیر مجاز استفاده می کنند هم به لحاظ شرعی و هم به لحاظ قانونی مرتکب گناه و جرم می شوند،اظهار داشت: مشترکین غیرمجاز بدون محاسبه آب بهاء اقدام به مصرف بی رویه این نعمت خدادادی می کننددر حالیکه طی چند سال اخیر با توجه به مشکلات و محدودیت های بسیار جدی که در بخش منابع آبی داریم یکی از اولویت های شرکت آبفا، مدیریت مصرف است.

موسوی در پایان با بیان این که شرکت آبفای جنوب شرقی  آماده هرگونه همکاری با آن دسته از افرادی است که به صورت خود اظهاری جهت قانونی نمودن انشعابات غیر مجاز اقدام می نمایند،تصریح کرد:600 فقره  انشعاب غیر مجاز از تعداد 765 رشته شناسایی شده پس از اخذ هزینه های مربوطه تبدیل به مجاز شدند.

/ 1 نظر / 25 بازدید
سيستم وبلاگدهي جديد لاين بلاگ

يه سيستم فوق العاده حرفه اي براي وبلاگ نويسان کاملا رايگان ايندکس بسيار بسيار سريع در گوگل و ياهو ثبت رايگان وبلاگ شما در هزاران دايرکتوري سايت هاي ايراني و خارجي همين حالا وبلاگتون رو در لاين بلاگ بسازيد www.lineblog.ir