به میزبانی آبفای جنوب شرقی برگزارشد

جلسه ماهیانه مدیران دفترآمار و فناوری اطلاعات آبفای استان تهران

بیستمین جلسه ماهیانه مدیران دفتر آمار و فناوری اطلاعات شرکت های آب و فاضلاب استان تهران به میزبانی آبفای جنوب شرقی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : این جلسه که با حضور مدیران دفتر آمار وفناوری اطلاعات شرکت های آب وفاضلاب استان تهران و سقایی مدیر دفترآمار و اطلاعات استان تشکیل شد در ابتدا معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت میزبان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین درجلسه،به معرفی شرکت،چشم انداز و اهداف پیش روی آن در حوزه فناوری اطلاعات پرداختند.

در این جلسه همچنین گزارش عملکرد شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران در حوزه انفورماتیک طی یک سال گذشته به صورت پاور پوینت از سوی کارشناس این حوزه حسین محور توضیح داده شد.

درادامه جلسه مدیر دفتر فناوری اطلاعت آبفای استان ضمن ابراز رضایت وتقدیر عملکرد آبفای جنوب شرقی اقدامات صورت گرفته را بسیار ارزنده خواند و افزود:دفتر آمار و فناوری اطلاعات شرکت آبفای جنوب شرقی از پیشرفتهای بسیار خوبی در زمینه های مختلف از جمله کسب رتبه نخست از ابتدای سال در حوزه DSR وتحول اساسی در بخش های سخت افزاری و نرم افزاری برخوردار بوده و با برنامه ریزی مناسب توانسته این بخش را متحول نماید و الگوی بسیار خوبی می تواند برای دیگر شرکتها باشد.

سقایی ابراز امید واری کرد: با وجود ظرفیت های  خوب موجود در شرکت آبفای جنوب شرقی گامهای اساسی تری در زمینه آمار و اطلاعات برداشته شود.

/ 0 نظر / 4 بازدید