بازدید اعضای شورای شهر قرچک

از سامانه آب شیرین کن این شهرستان و تصفیه خانه ماملو

در هفته نخست کاری سال جدید اعضای شورای اسلامی شهر قرچک از سامانه آب شیرین کن این شهرستان،خطو ط انتقال و تصفیه خانه هفتم بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید مدیرعامل،معاون فنی و مهندسی  شرکت و مدیران  امورات  آبفای قرچک و باقرآباد نیز حضورداشتند.

در ابتدا معاون فنی و مهندسی شرکت آبفای جنوب شرقی در محل سامانه آب شیرین کن  طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به رئیس و اعضای شورای شهر قرچک،اظهار داشت:با راه اندازی این سامانه،آب شرب شهر قرچک به لحاظ کیفی و بهداشتی از استاندارد مطلوبتری برخوردار شده است.

 سهراب عامری در ادامه از روند تولید،انتقال و مراحل تصفیه آب در سامانه آب شیرین کن  توضیحات و مطالبی را ارائه نمود.

 این گزارش می افزاید:در ادامه بازدیدکنندگان با حضور در تصفیه خانه  سدماملو، از روند تصفیه و  انتقال آب این سد به شهرستان های جنوب شرق استان تهران بازدید بعمل آوردند.

در پایان این بازدید  وضعیت موجود تاسیسات آب و فاضلاب و طرح های توسعه ای شهرستان قرچک با حضور مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرق بررسی و بر لزوم همکاری این بخش با سازمان های شهری تاکید شد.

رئیس و اعضای شورای شهر قرچک در این بازدید ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی به سبب اقدامات انجام شده برای انتقال آب از سد ماملو به شهر قرچک ،آمادگی خود  را در این زمینه جهت مشارکت مردمی و همکاری بین بخشی  برای تکمیل طرح های پائین دستی و  بویژه اصلاح شبکه توزیع آب و پروژه های عمرانی این شهرستان را  اعلام نمودند.

/ 1 نظر / 20 بازدید
سلام www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد با تشکر[گل] [گل]