درهفته دفاع مقدس تشریح شد

برنامه های اجرایی پایگاه بسیج شهدای 15خرداد ورامین

در هفته دفاع مقدس اهم فعالیتهای انجام شده  پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی از سوی فرمانده آن تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی فرمانده پایگاه بسیج این شرکت گفت: سالانه  همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطرات رزمندگان هشت سال جبهه های جنگ وهمچنین به منظور حفظ ارزش های معنوی و فرهنگی دفاع مقدس، اقدامات و فعالیتهای متنوعی از سوی این پایگاه پیگیری می شود.

مرتضی فخاری درادامه توضیح داد:ازجمله اقدامات مهم و فرهنگی که ازسوی پایگاه بسیج و بویژه بسیج بانوان شرکت در هفته دفاع مقدس انجام شد برپائی نمایشگاه عفاف و حجاب، و عرضه محصولات مرتبط  در این زمینه که باهدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی صورت گرفت.

 فخاری در پایان اظهار داشت:تجلیل از شهدای گمنام شهرستان پاکدشت،برگزاری اردوی حفظ انسجام و پیاده روی در ارتفاعات امام زاده داود،حضور در صبحگاه مشترک بسیج ادارات شهرستان ورامین،تجلیل از ایثارگران دفاع مقدس و همچنین برگزاری چندین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی از اهم فعالیتهایی بود که درهفته دفاع مقدس انجام شد.

/ 2 نظر / 4 بازدید
سهيل

بيا تو ببين چه خبره؟عضويت رايگان*دريافت ايميل هاي خفن*دريافت جايزه ماهانه*همه در گروه آلفا http://alpha20.mihanblog.com/extrapage/1

ساسان اس ام اس

سلام وب خوب و به روزی داری. امیدوارم همیشه اینجور باشه. آدم یه همچین وبایی رو می بینه از وب خودش ناامید میشه! می تونی مطالبت رو تو انجمن ما به اشتراک بذاری تا بقیه هم استفاده کنن. من بهت سر زدم اگه شما هم دوست داشتی به سایت ما سر بزن. ممنون www.SasanSMS.ir کامل ترین آرشیو اس ام اس www.SasanSMS.ir/Forum متفاوت‌ترین انجمن سرگرمی و تفریحی فارسی‌زبانان