بازدید نماینده شرکت پاساوانت آلمان

از تاسیسات شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

نماینده شرکت پاساوانت به همراهی دکتر چیت چیان و کارشناسان تله مترینگ آبفای استان تهران از تاسیسات شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی:این مراسم بازدید در مورخه بیست و هشتم بهمن ماه سال جاری صورت گرفت که طی آن از سامانه آب شیرین کن و مرکز کنترل از راه دور آبفای شهرستان قرچک بازدید شد.

در ادامه این گزارش آمده است مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در محل سامانه آب شیرین کن قرچک  در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین،گزارش کامل و جامعی از مراحل استحصال و انتقال آب به مخزن سامانه آب شیرین کن و روند تصفیه در آنرا برای بازدید کنندگان ارائه کرد.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به این که آب تصفیه شده در این سامانه  به لحاظ کمی و کیفی از استانداردهای لازم و مطلوب برخوردار است،تصریح کرد:پس از مرحله تصفیه،آب شرب بهداشتی از طریق خطوط انتقال به شبکه توزیع تزریق،ودر دسترس شهروندان و ساکنین  شهر قرچک قرار می گیرد.

 این گزارش می افزاید:مهندس حازم احمد نعمان نماینده شرکت پاساوانت و دکتر چیت چیان که از اساتید دانشگاه در حوزه صنعت فاضلاب و محیط زیست می باشنددر ادامه از مرکز کنترل از راه دور  آبفای قرچک و چاههای آب این شهرستان بازدید کردند.

نماینده شرکت پاساوانت آلمان در حاشیه این بازدید ضمن ابراز خرسندی ،مطالبی  فنی و تخصصی  را  در زمینه پیشرفت تکنولوژی در صنعت آب وفاضلاب را برای حاضرین بیان نمود.

مهندس احمد نعمان در پایان در خصوص مطالعات منابع آب در ایران و دیگرمسایل صنعت آب و فاضلاب اعلام همکاری کرد.

/ 1 نظر / 39 بازدید
نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]