مدیرعامل آبفای جنوب شرقی در مصلای نماز جمعه خیرآباد

 با صرفه جویی در مصرف آب این نعمت الهی را به آیندگان هدیه نمائیم

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با حضور در مصلای نمازجمعه خیرآباد ورامین،به عنوان سخنران قبل از خطبه نماز پرفیض عبادی سیاسی جمعه به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی مهندس منصور جنتی در ابتدا ضمن بیان قبولی طاعات و عبادات مومنین نمازگزار طی سخنانی آب را در آینه قرآن کریم مورد بررسی قرار داده و اظهار داشت:پروردگار متعال در43سوره شریفه این کتاب آسمانی ودر حدود 63مرتبه از آب تحت عنوان ماء با معانی گوناگون یادنموده است و نکته جالب وارزشمندی که دراین آیات دیده می شود این است که خداوند درباره فرو فرستادن آب همان تعبیری را بکار برده است که برای کتاب گرانقدر قرآن بکار برد.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با بیان این که آب برای موجودات زنده در نقش حیات است و درجهت دستیابی بهداشت فردی و گروهی هر جامعه ای تعریف شده است،  در خصوص وضعیت کره زمین از نظر منابع آبی توضیح داد:75درصد سطح زمین از آب پوشیده است که 97درصد آن آب شور و تنها سه درصد از آن شیرین می باشد واین درحالی است که 2درصد از آب شیرین به صورت یخ و برف در کوهستانها انباشته و بنابراین تنها یک درصد برای استفاده موجودات در دسترس است.

مهندس جنتی در ادامه سخنرانی  خود در پشت تریبون نماز جمعه خیرآباد مردم را ولی نعمت دولت و مسئولین دانست و احداث ساختمان اداری آب و فاضلاب  را دراین شهر که در حال حاضر ساختمان آن به صورت استیجاری می باشد به مردم وعده داه است و به ارایه گزارش عملکرد شرکت متبوع خود در منطقه خیرآباد پرداخت و افزود:طی سال گذشته دوحلقه چاه در این منطقه حفر،تجهیز و در مدار بهره برداری قرار گرفتند و حفردوحلقه دیگرهم در سال جاری دربرنامه کاری شرکت قرار دارد و همچنین در راستای افزایش کیفیت آبرسانی به شهروندان محترم عملیات لوله گذاری خطوط انتقال آب و اصلاح شبکه آبرسانی در این شهر انجام شده است.

مدیرعامل آبفای جنوبشرقی با اشاره به این که آب مختص نسل مانیست بلکه به آیندگان هم اختصاص دارد خاطرنشان کرد:وظیفه مسئولین شرکت آبفا در اختیار قرار دادن آب با کمیت وکیفیت مناسب به مردم است و مردم هم باید با الگوی ایده آل از آن استفاده کنند.

شایان ذکر است در مراسم پرفیض نماز جمعه هفته گذشته خیرآباد مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی و هیئت همراه وی به درخواست و مشکلات مردم در خصوص مسائل آبرسانی پاسخ دادند.

همچنین در پایان این مراسم امام جمعه و شهروندان محترم خیرآباد از خدمات وتلاش های مهندس جنتی مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران و علی جعفری نسب رئیس اداره آب وفاضلاب خیرآباد تقدیر و تشکر نمودند.

/ 0 نظر / 3 بازدید