یک رشته انشعاب غیرمجاز پرمصرف درورامین شناسایی و قطع گردید

یک مورد انشعاب غیر مجاز به قطر یک اینچ  که از روی خط انتقال آب واقع در روستای جمال آباد مورد استفاده قرار می گرفت شناسایی،قطع و جمع آوری گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای ورامین گفت: با توجه به این که بسیاری از خطوط انتقال آب ورودی به شبکه توزیع شهری در مسیر روستاها،دامداری و کشاورزی قرار دارند بعضا توسط افراد سودجو به صورت غیر مجاز مورد استفاده قرار می گیرند .

سید عزت ا... موسوی درخصوص نحوه شناسایی این انشعاب غیر مجاز افزود:با کنترل و گشت زنی اکیپ و مسئول امداد حوادث این امور در مسیر خط انتقال آب 315میلیمتری روستای جمال آباد متوجه یک رشته انشعاب غیر مجاز با قطر یک اینچ گشتند که بلافاصله انشعاب مذکور قطع و جمع آوری گردید.

/ 1 نظر / 4 بازدید
navid

نماینده پنبه ریز شوید برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت من مراجعه کنید اول وارد سایت شوید: www.panberes.ir ادرس سایت و راهنمایی کامل در وبلاگ من ذکز شده بعدم به در قسمت کد معرف این را وارد کنید: 0015979032 بقیشم که اطلاعات شخصی شما است و خودتان ان ها را میدانید! در اخر وارد سایت شوید و درخواست نمایندگی را بزنید. نکته: شما برای درج نمایندگی باید یک حساب بانک ملت و یک عکس از کارت ملی خود را داشته باشید! با تشکر