در آستانه فرا رسیدن ایام الله دهه فجر

مسابقات شطرنج در بین کارکنان آبفای استان تهران برگزار شد

مسابقات شطرنج کارکنان شرکت آب وفاضلاب استان تهران به میزبانی شرکت آبفای جنوب شرقی در سالن ورزشی فجر شهرستان ورامین برگزارشد.

سرپرست امور ورزش و سلامت آبفای جنوب شرقی در این خصوص گفت:مسابقات شطرنج ویژه گرامی داشت دهه مبارک فجربا حضور حداکثری تمامی شرکت های زیر مجموعه آبفای استان تهران در پنجمین روز بهمن ماه سال 93در دو بخش بانوان و آقایان  برگزار شد.

حجت ا... پارسا افزود: در این مسابقه  58  ورزشکار  به روش سوئیسی در هفت دور با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان آقای فریداستخری از شرکت تامین و تصفیه توانست مقام قهرمانی این دور از مسابقات را به خود اختصاص بدهد و به ترتیب  آقایان حسین سعید نژاد   از شرکت آبفای جنوب شرقی  و ابوالفضل کرمی از آبفای منطقه پنج، موفق به کسب سکوهای دومی و سومی  رقابت های شطرنج ویژه آقایان شدند.

وی اضافه نمود:در بخش بانوان شرکت کننده در مسابقات شطرنج به ترتیب سرکار خانم بتول نیرومند از آبفای منطقه 2 ، فاطمه رنجبر از آبفای جنوب شرق و فریده پورضمیرنیا از شرکت تامین و تصفیه صاحب عناوین اول تا سومی شدند.

/ 3 نظر / 5 بازدید
llll افکت llll

دستهايت که مال من باشد هيچکس مرا ....دستِ کم نخواهد گرفت به گالري عکس ما هم سر بزنيد منتظرتم http://efect.ir

تبادل لينک

با سلام خدمت شما مدير محترم وبلاگ.اگر ميخواهيد بازديد سايت يا وبلاگ خود را به صورت فوق العاده اي افزايش دهيد.ميتواند به صورت کاملا اتوماتيک و رايگان لينک سايت خود را در سايت زير ثبت کنيد و بعد از آن بازديد خود را به صورت فوق العاده اي افزايش دهيد.

مهتاب

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.