عملکرد آبفای جنوب شرقی استان تهران در هفته صرفه جویی تشریح شد

مجموعه اقدامات انجام شده در هفته صرف جویی ((آب)) که با همت و تلاش کارکنان دفتر روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران صورت پذیرفت، تشریح گردید.

مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی این شرکت گفت: با عنایت به فرا رسیدن فصل گرما و نامگذاری هفته نخست تیرماه هر سال به عنوان هفته صرفه جویی آب، اقدامات فرهنگی و تبلیغاتی در راستای آموزش و ترویج فرهنگ مصرف صحیح و بهینه آب از سوی دفتر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران انجام می شود.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره به این که یکی از روزهای هفته صرفه جویی تحت عنوان آب،فرهنگ و آموزه های دینی نامیده شده،ایستگاه فرهنگی در محل نماز جمعه ورامین برپا گردید، افزود: در این غرفه با ارائه بروشورهای تبلیغاتی راهکارهای مصرف درست آب،احادیث و آیات قرآنی در خصوص قداست و جایگاه این نعمت الهی به مومنین نمازگزار یادآوری گردیده است.

وی همچنین اظهار داشت : از دیگر اقدامات مهم و فرهنگی که در هفته صرفه جویی انجام شد برگزاری جشن صرفه جویی آب برای کودکان مهدهای شهرهای تحت پوشش بوده است و در این جشن سعی شده است با برگزاری مسابقات و ایجاد فضایی شاد و مفرح با حضور گروه نمایشی و عروسک قطره، فرهنگ صرفه جویی دربین کودکان که زمینه ذهنی و فرهنگی بسیار مناسبی در این بخش دارا می باشند نهادینه شود.

محمدیان در پایان به فعالیتهای فرهنگی دیگری که در خصوص هفته صرفه جویی آب انجام شده اشاره کرد که می توان از آموزش مصرف صحیح به بانوان خانه دار در مساجد،توزیع بروشور روشهای بهینه سازی مصرف آب در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها،مصاحبه روزنامه ایران با مدیرعامل شرکت،بازدید مسئولین ادارات و نهادهای دولتی از تاسیسات آبرسانی،توزیع کتاب 40روش صرفه جویی را نام برد.

/ 0 نظر / 3 بازدید