کشف و قطع انشعابات غیرمجاز آب در شهرستان پاکدشت

 با برنامه ریزی های انجام شده تمامی انشعابات غیر مجاز آب پاکدشت کشف و قطع می شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان پاکدشت با اعلام خبر فوق،اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده و با اکیپ شناسایی انشعابات غیرمجاز و انجام عملیات مستمر در این امور،ضمن این که تمامی انشعابات غیر مجاز آب  قطع می گردند همچنین افرادی که از این نوع انشعاب استفاده می نمایند به مراجع قانونی معرفی می شوند.

علی ولی بغدادی با اشاره به این که انشعابات غیرمجاز باعث بروز چالش های جدی در آبرسانی مطلوب به شهروندان می شود، افزود: با توجه به محدودیت منابع آب و مشکلاتی که در امر توزیع آب داریم اکیپ مذکور با مشاهده و شناسایی انشعابات غیرمجاز بلافاصله نسبت به قطع وجمع آوری اقدام می نمایند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 225 فقره انشعاب غیر مجاز شناسایی و نسبت به قطع و جمع آوری تمامی این انشعابات اقدام گردید و پس از طی مراحل قانونی 200 رشته تبدیل به مجاز شدند.

بغدادی در پایان از مردم تقاضا نمود از نصب و بهره برداری آب غیرمجاز خودداری نمایند، تصریح کرد: شرکت آبفا با افرادی که بصورت خود اظهاری نسبت به قانونی نمودن انشعابات غیرمجاز اقدام نمایند همکاری و مساعدت لازم را انجام می دهد.

/ 0 نظر / 280 بازدید