همزمان با هفته دولت

طرحهای آبرسانی در آبفای جنوب شرقی استان تهران افتتاح و به بهره برداری رسیدند

طی مراسمی در هفته دولت آئین  افتتاحیه  و بهره برداری از مخزن 15هزار متر مکعبی و پنج حلقه چاه آب شرب شهرستان پاکدشت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی این مراسم با حضور  محمودی  معاون عمرانی استاندار تهران ،فرهادبشیری نماینده مردم شریف پاکدشت در مجلس شورای اسلامی،قربانعلی مقبلی فرماندار،حجت الاسلام لزومی امام جمعه،رئیس و اعضای شورای شهر و مسئولین ادارات این شهرستان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران  در ابتدای این مراسم طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و  تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامی داشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: مخزن 15هزار متر مکعبی حصار امیر سومین مخزن زمینی ذخیره سازی آب آشامیدنی در شهرستان پاکدشت است که در حال حاضر با اتمام مراحل ساخت آن به بهره برداری رسیده است.

مهندس منصور جنتی در ادامه با اشاره به این که با ساخت این مخزن میزان سرانه ذخیره آب آشامیدنی   شهروندان محترم در پاکدشت به مرز مطلوب رسیده است،افزود:آبگیری  مخزن از طریق سد ماملو و پنج حلقه چاه آب که امروز به لطف خداوند متعال حفر،تجهیز و در مدار بهره برداری قرار گرفتند انجام می شود.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان سخنان خود به طرحهای در دست احداث انتقال آب از سد ماملو به مناطق جنوب شرق استان تهران اشاره کرد و خاطرنشان ساخت:خوشبختانه با تخصیص اعتبارات از ردیف ماده 56 قانون هیئت دولت به طرح انتقال آب از سدماملو به شهرستانهای ورامین و پاکدشت این پروژه پیشرفت خوبی داشته است و شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران تمام تلاش و همت خود را در جهت ادامه این روند و اتمام پروژه های آبرسانی در این زمینه خواهد نمود.

/ 1 نظر / 4 بازدید
موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 899693554