در شرکت آبفای جنوب شرقی برگزار شد

جلسه شورای معاونین برنامه ریزی شرکت آب و فاضلاب استان تهران

پنجمین نشست شورای معاونین برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب وفاضلاب استان تهران به میزبانی آبفای جنوب شرقی تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت میزبان: در این جلسه  معاون و مدیران برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای استان، مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی و معاونین برنامه ریزی شرکت های  تابعه حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین،اظهار داشت:حوزه معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی در مجموعه آبفا با توجه به پرورش و آموزش نیروی کار و انسانی در راستای تعالی اهداف سازمانی از اهمیت خاصی برخوردار است.

مهندس منصور جنتی در ادامه با اشاره به این که همه ما باید جهت پیشرفت و سرعت بخشیدن در کار طرح و برنامه جدید داشته باشیم و این مهم حاصل نمی شود مگر با شیوه تحقیق و پژوهش، خواستار اهمیت دادن  به این مقوله از سوی معاونین برنامه ریزی شد.

در ادامه این گزارش آمده است در این نشست همچنین معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای جنوب شرقی به برخی از فعالیتهای شاخص و جاری این معاونت از جمله پروژه حسابرسی عملکردو کارهای تحقیقاتی اشاره و سپس  دو پروژه تحقیقاتی انجام شده توسط آقای احمد نعیمی مدیر دفتر برنامه ریزی و بودجه با عنوان رفتار مشترکین شهرهای قرچک و ورامین، و نیز کارتحقیقاتی انجام شده توسط آقای افشین خدابخشی مدیر دفتر بهره وری منابع انسانی با عنوان دلایل انتقال پرسنل شرکت آبفای جنوب شرقی و اثرات آن تشریح که هردو کار تحقیقاتی مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

این گزارش می افزاید معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای استان تهران در این نشست ضمن تشریح فلسفه انجام پروژه حسابرسی عملکرد و دلیل اجرای آن در شرکت آبفای جنوب شرقی به عنوان شرکت پایلوت استان و کشور و از فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت ابراز خرسندی و تشکر کرده و پیشنهاد نمودند این تجربیات جهت استفاده دیگر همکاران و شرکت ها انتقال پیدا کند.

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
مهرداد

سلام به سایت من هم سر بزن دوست عزیز [لبخند]

بهترین کسب درآمد اینترنتی

سلام خداییش وبلاگ خوبی داری اگه می خوای از بازدید های وبلاگت درامد مستقیم بگیری می تونی تو سایت زیر عضو بشی و بعد از اینکه پولت به 1000 تومن رسید تو کمتر از 12 ساعت بگیریش فقط کافیه کد کسب درامد رو ازش بگیری و تو وبلاگت بزاری من خودم عضوشم سایتش عالیه. http://parspa.s2a.ir