یک رشته انشعاب غیرمجاز با قطر 63 میلی متر در  خیرآباد شناسایی و قطع گردید. 

یک فقره انشعاب غیرمجاز در محدوده خدماتی اداره آب و فاضلاب خیرآباد که به خط انتقال اصلی وصل شده بود کشف و جمع آوری گردید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران: رئیس اداره آب و فاضلاب خیرآباد گفت:با توجه به تاکیدات مدیرعامل  شرکت مبنی برلزوم توجه واهمیت ویژه به شناسایی آب های غیر مجاز وباعنایت به کمبود آب شرب و رشد فزاینده مصرف آب در این منطقه با توجه به شروع فصل گرما و نیز لزوم استفاده بهینه و مجاز از آب شرب، در صورت مشاهده هرگونه استفاده غیر مجاز از شبکه آبرسانی موارد را از طریق مراجع قضائی پیگیری می شود.

    علی جعفری نسب در خصوص نحوه شناسایی این انشعاب افزود:این اداره پیرو گزارشات واصله پس از بررسی ، پیگیری و تلاش واحد اجرائیات و تخلفات ، یک رشته انشعاب غیرمجاز با قطر 63میلی متر بطول حدودا 200متر در منطقه خیرآباد حدفاصل خط اصلی انتقال قبل از مخزن ذخیره آب شناسایی گردید.

  وی همچنین گفت : علیرغم مشکلات موجود در راه تأمین آب شرب برای مشترکین،متاسفانه این انشعاب جهت مصرف دامداری و کشاورزی مورد استفاده قرار می گرفت.که با همت وتلاش کلیه عوامل اجرایی انشعاب مذکور قطع و جمع آوری گردید.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید