در محل ستاد مرکزی آبفای جنوب شرقی

جلسه معاونین برنامه ریزی آبفای استان تهران تشکیل شد

در مردادماه سال جاری پنجمین نشست ماهیانه معاونین برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت های آب و فاضلاب استان تهران به میزبانی آبفای جنوب شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت میزبان:در ابتدای جلسه که با حضور معاونین برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت های آب و فاضلاب استان تهران و دفاتر ستادی برگزار شد معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای جنوب شرقی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین ،گزارشی از عملکرد و اقدامات انجام شده در راستای استقرار نظام های مدیریتی در این شرکت را ارائه نمود.

مرتضی فخاری در ادامه ارزیابی عملکرد را به عنوان ابزاری برای مشخص نمودن جایگاه عملکردی شرکت هاو نقاط قوت و ضعف بسیار مهم دانست و در عین حال  ارزیابی نامناسب سبب بروز اختلال و مشکل برشمرد و همچنین خواستار توجه اساسی به این موضوع شد.

درادامه این نشست موضوعات جاری و مباحث کاری حوزه معاونین برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت ها ازجمله عملکرد نظام پیشنهادات،برنامه های دفتر فناوری اطلاعات،روند اصلاح ساختار تشکیلاتی،برنامه استراتژیک و گزارشات ارزیابی شش ماهه مورد بررسی قرار گرفت.

این گزارش می افزاید:از جمله مصوبات این جلسه ارائه طرح جدید ارزیابی با قرار گرفتن برنامه استراتژیک به عنوان مبنای ارزیابی بود که از سوی مدیر دفتر برنامه و بودجه پیشنهاد و به تصویب رسید و در همین راستا مقرر شد کارگروهی متشکل از چهار شرکت نسبت به تهیه و تنظیم شاخص های ارزیابی براساس برنامه  استراتژیک تشکیل گردد.

لازم به ذکر است آقای احمد نعیمی مدیر دفتر برنامه ریزی  و بودجه شرکت از اعضاء این کارگروه انتخاب شدند.

 

/ 1 نظر / 27 بازدید
نیلوفر

ولادت امام خوبی ها، امام رضا(ع) رو بهتون تبریک میگم.با آرروزی بهترینها