با هدف ارتقای زیرساخت نیروی انسانی و امنیت شغلی

حق سنوات خدمت کارکنان  تامین نیرو و حجمی شرکت آبفای جنوب شرقی ذخیره می شود

 در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران حق سنوات پرسنل تامین نیرو و حجمی در صندوق ذخیره بیمه ایران اندوخته می شود.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام خبرفوق،اظهارداشت: در راستای اجرایی نمودن برنامه های ابلاغی ریاست مجمع عمومی و مدیرعامل شرکت آبفای استان تهران مبنی بر ذخیره حق سنوات پرسنل تامین نیرو و حجمی، با شرکت بیمه ایران قراردادی در این زمینه منعقد گردید.

ایوب طالبی در ادامه با اشاره به این که هم اکنون اولین ذخیره سنوات پرسنل مذکور برای دوماه فروردین و اردیبهشت سال جاری آماده واریز به حساب تعیین شده می باشد،خاطرنشان کرد:براساس تفاهم نامه ای که با شرکت بیمه ایران به امضاء رسید نمایندگان این شرکت بیمه ای جهت انعقاد قرارداد با تمامی کارکنان تامین نیرو و حجمی به شرکت مراجعه می نمایند و خدمات دیگری شامل بیمه عمر،تکمیلی،آتش سوزی و... در همین راستا ارائه می گردد.

معاون مالی و پشتیبانی شرکت آبفای جنوب شرقی با قدردانی از پیگیری ها و مساعدت مدیرعامل شرکت در خصوص ذخیره حق سنوات ،اجرای این طرح را به جهت ارتقای زیرساخت نیروی انسانی و امنیت شغلی بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: با اجرای این طرح پرسنل تامین نیرو و حجمی  که هیچگونه پس انداز سنواتی نداشتند در زمان بازنشستگی حق سنوات ذخیره شده را همانند سایر کارکنان دریافت می نمایند.

طالبی اتوئی در پایان از نظر مساعد رئیس، اعضای هیئت مدیره و همکاری مدیر امور کارکنان شرکت به منظور پیگیری وتحقق موضوع قدردانی نمود.

/ 0 نظر / 23 بازدید