در راستای ترویج مصرف بهینه آب انجام شد

برگزاری آزمون کتاب 40 روش صرفه جویی به زبان انگلیسی در آموزشگاههای ورامین

آزمون کتاب 40 روش صرفه جویی به زبان انگلیسی در آموزشگاههای زبان شهرستان ورامین برگزار شد

مدیر دفتر روابط عمومی آبفای جنوب شرقی گفت: پس از پیگیری های مجدانه از سوی گروه مروجین این دفتر  در جهت اضافه کردن کتاب 40 روش صرفه جویی به زبان انگلیسی به کتب آموزشی 7 آموزشگاه شهرهای تحت پوشش و همچنین با اتمام مرحله نخست تدریس این کتاب ،مسابقه ای شفاهی با مضامین کتاب مزبور در بین دانش آموختگان برگزارگردید.

سعید محمدیان در ادامه توضیح داد:روابط عمومی این شرکت در ادامه ی روند تدریس کتاب 40 روش صرفه جویی به زبان انگلیسی در آموزشگاهها ی زبان، با حضور در بین زبان آموزان و با کمک اساتیدشان اقدام به طرح سوالاتی در رابطه با راههای صرفه جویی در آب کرده و زبان آموزان مطالب این کتاب را به زبان انگلیسی آموزش دیدند.

وی خاطرنشان کرد:با توجه به آنکه مسابقه به صورت پرسش و پاسخ  برگزار شد ،زبان آموزان شور و هیجان زیادی برای شرکت در بحث ها و ارائه راهکارهای جدیدتر برای کسب مقام برتر داشتند.

محمدیان در پایان افزود:پس از برگزاری  این آزمون، به افراد برتر هدایایی از طرف شرکت اهدا شد و با هماهنگی های بعمل آمده کتاب 40 روش صرفه جویی به زبان انگلیسی تابستان هر سال در 7 آموزشگاه زبان شهرهای تحت پوشش تدریس می شود.

/ 0 نظر / 4 بازدید