امام جمعه جوادآباد:

فرهنگ سازی مصرف بهینه آب امری ضروریست

حجت الاسلام و المسلمین حسینی درمراسم دینی نمازجمعه شهرجوادآباد مردم را به صرفه جویی در مصرف آب توصیه نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی:امام جمعه جوادآباد  با اشاره به جایگاه آب در دین و کتاب آسمانی اسلام،اظهار داشت:آب از دیدگاه ائمه معصومین از قداست ویژه ای برخوردار است تا جائی که امام جعفر صادق (ع)می فرماید طعم آب طعم حیات است.

 خطیب نماز جمعه جوادآباد  با اشاره به وضعیت کم آبی در کشور،اظهارداشت: ترویج و اشاعه فرهنگ صرفه جویی این نعمت الهی از اقدامات بسیار مهمی است که می توان با بحران آبی مقابله کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی همچنین به بهره گیری از ذخائرغنی دین اسلام و کتاب  قرآن کریم جهت تبلیغ مصرف صحیح آب اشاره کرد و خاطرنشان کرد:بکارگیری راهکارهای مذهبی و دینی در راستای نهادینه سازی مصرف بهینه و صرفه جویی آب تاثیر عمیقی در اعتقادات مردم مسلمان کشور ما دارد.

شایان ذکر است در این  مراسم که رئیس اداره آبفای جوادآباد حضور داشت در پایان مشکلات و تقاضای مومنین نمازگزار شهر جوادآباد در زمینه آبرسانی بررسی و پاسخ داده شد.

/ 2 نظر / 37 بازدید
تبادل لینک رایگان

تبادل لینک و افزایش بازدید رایگان سایت ما دارای پیج رنک 4 گوگل و آمار بازدید بسیار بالا می باشد که تبادل لینک با آن برای افزایش بازدید سایت شما نیز بسیار موثر خواهد بود. در صورت تمایل برای تبادل لینک به صفحه تبادل لینک به آدرس زیر مراجعه کنید. http://links.turister.biz