در خشش پژوهشگر و مبتکر شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران

در دومین جشنواره فناوری اطلاعات صنعت آب وفاضلاب کشور

 یکی ازکارشناسان مبتکر به نام مرتضی حسنلو شاغل در حوزه پژوهش معاونت برنامه ریزی شرکت آبفای جنوب شرقی با ارائه طرح خود در دومین جشواره فناوری اطلاعات صنعت آب وفاضلاب کشور در خشید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این طرح ابتکاری با عنوان (( کنترل ومانیتورینگ با بهره گیری از سیستم GSM مودم)) به عنوان یکی از  سه طرح شرکت کننده در جشنواره مذکور در غرفه شرکت آب و فاضلاب استان تهران بوده که به دلیل ماهیت کاربردی و خلاقیت آن در صنعت آب و فاضلاب مورد توجه خاص قرار گرفت.

بنابر اظهارات معاون برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت طراحی سخت افزار،نرم افزار و اجرای این طرح  به طورکلی توسط جوان خوش فکر مرتضی حسنلو صورت گرفته و امید است با استفاده از ظرفیتهای خوب نهفته در نیروی انسانی شرکت و حمایت از آنان شاهد شکوفایی این استعدادها باشیم

کارشناس مبتکر این طرح گفت: این طرح امکان کنترل تاسیسات الکترونیکی با استفاده از فناوری GSM مودم در هر نقطه ای که شبکه تلفن همراه خدمات می دهد را فراهم می آورد.

مرتضی حسنلو در ادامه افزود: از جمله کاربردهای دیگر طرح مذکور می توان به کنترل تاسیسات شامل خاموش و روشن کردن،دریافت اطلاعات نوسان شبکه در زمان های دلخواه،رخدادهای تاسیسات و.... تنها به وسیله ارسال ودریافت پیامک از افراد مشخص،اشاره کرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید