کاهش 10 درصدی مصرف انرژی برق در آبفای جنوب شرقی

با ارائه راهکارهای علمی و درست،کاهش 10 درصدی مصرف انرژی برق در تاسیسات آبرسانی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران محقق شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی معاون نظارت بر بهره برداری این شرکت در خصوص خبر فوق اظهار داشت:در راستای اجرای برنامه قانون هدفمندی یارانه ها و به منظور بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی و کاهش هزینه پرداختی شرکت در این بخش،با همت گروه کارشناسان انرژی،میزان مصرف برق در آبفای جنوب شرقی 10 درصد کاهش یافته است.

غلامرضا مرادی در ادامه توضیح داد:با توجه به اتخاذ استراتژیهای متعدد در مصرف انرژی برق نظیر جابجایی دیماند،نصب کنتور چند تعرفه ای،استقرار دستگاه VSD  در محل منابع تولید آب و نصب خازن و در نهایت پیمایش مستمر تجهیزات انرژی بر،شاهد کاهش قابل توجهی در مصرف انرژی الکتریکی بودیم.

وی از اقدامات دیگری که در این بخش صورت گرفته به افزایش طول عمر مفید تاسیسات برقی و استفاده از انرژی های نو و خورشیدی اشاره کرده است.

/ 1 نظر / 4 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم ``````````````````````````````````````````````````````````````````````` امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام فرمودند: سوگند به آن كه جان علی در دست اوست، هزار ضربت شمشير بر من آسانتر است از اين كه با نافرمانی خدا در بستر بميرم. ```````````````````````````````````````````````````````````````````````