اولین جلسه شورای پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی

در محل صحن مطهر امامزاده جعفر شهرستان پیشوا برگزارشد

نخستین نشست شورای پایگاه مقاومت بسیج شهدای پانزده خرداد شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در سال جاری در جوار مقدس امامزاده جعفر ابن موسی الکاظم (ع) پیشوا تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی : در این جلسه که مدیرعامل،معاونین و مدیران شرکت نیز حضورداشتند فرمانده پایگاه بسیج شرکت،گزارشی جامع از عملکرد این دفتر طی یک سال گذشته را برای حاضرین ارائه داد.

مرتضی فخاری همچنین به تبیین برنامه ها و اهداف پایگاه مقاومت بسیج شرکت در سال جدید پرداخت.

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت طی سخنانی برگزاری جلسه پایگاه بسیج در بارگاه مطهر امامزاده جعفررا بسیار پربرکت دانست و اظهارداشت: این مکان مقدس مبدا تاریخی قیام خونین پانزده خرداد شهرستان ورامین می باشد و از نظر روحی و روانی شور انقلابی در ما ایجاد می کند و ما را به سوی اهداف کلان سازمان که همان خدمت رسانی است  سوق می دهد.

مهندس علیرضا کارگری با بیان این مطلب که باید ساختار شرکت را به سمت اهداف و آرمان والای بسیجی پیش ببریم،خاطرنشان کرد:ترویج و اشاعه روحیه بسیجی در شرکت سبب دستیابی هرچه سریعتر به اهداف عالیه  سازمانی می شود.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در بخشی از سخنان خود تقویت معنویت را از ثمرات پربرکت بسیجی بودن دانست و افزود:همه ما به ویژه مدیران و مسئولان  باید معنویت را سرلوحه کاری قرار بدهیم، چرا که افرادی که در راس کارهای مدیریتی هستند نیاز بیشتری به خودسازی دارند. و وی همچنین اقامه نماز اول وقت، حضور در اردوهای راهیان نور و شرکت در برنامه های فرهنگی را حافظ ارزشهای انقلاب اسلامی دانست.

مهندس کارگری در پایان با اشاره به دغدغه امام جمعه محترم ورامین در زمینه حجاب و عفاف،تصریح کرد:شرکت آبفای جنوب شرقی در راستای منویات دین مبین اسلام و ترویج فرهنگ عفاف و پوشش اسلامی اقدامات مطلوبی را انجام داد ولی به هدف آنکه تا این شرکت بعنوان دستگاه اجرایی برتر و شاخص در این زمینه مطرح باشد نیاز به برنامه ریزی های دقیق و مدون می باشد.

شایان ذکر است در پایان این جلسه، از دو نفر از اعضای شورای پایگاه  آقایان حاج نقی کارخانه و سید محمد قاضی نقیبی و همچنین یک مدیر بسیجی  حاج محمد عرب که به  افتخار بازنشستگی نائل شدند تقدیر  و تشکر بعمل آمد.

/ 0 نظر / 25 بازدید