2380رشته انشعاب غیر مجاز آب

در مناطق جنوب شرق استان تهران کشف و قطع شدند

در محدوده تحت پوشش شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران 2380فقره انشعاب غیرمجاز جمع آوری و قطع گردیدند.

معاون درآمد و امورمشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی گفت:با توجه به محدودیت منابع آبی و مشکلاتی که انشعابات غیرمجاز در زمینه آبرسانی ایجاد می نمایند،شناسایی،قطع و تبدیل این نوع انشعابات به صورت مجاز،در اولویت برنامه کاری این معاونت قرار دارد.

سیدعزت ا... موسوی افزود:در سال 93 اقدامات و برنامه ریزهایی جهت کشف و قطع انشعابات غیر مجاز انجام شد که با نظارت و پیگیری مدیران و کارشناسان این حوزه در امورات و ادارات تابعه توانستیم 2380فقره از این موارد را شناسایی و جمع آوری نمائیم.

وی با اشاره به این که استفاده غیر مجاز از آب پیگرد قانونی دارد و از صاحبان این انشعابات تقاضا داریم به صورت خود اظهاری نسبت به مجاز نمودن انشعاب اقدام نمایند:تصریح کرد: شرکت آبفای جنوب شرقی با کسانی که برای تبدیل انشعاب غیر مجاز به مشترک(مجاز) پیشگام شوند همکاری و مساعدت لازم را می نماید .

موسوی در پایان خاطرنشان کرد: بیش از 90درصد انشعابات غیر مجازی که در سال جاری کشف و قطع گردیدند با اجرای مراحل قانونی،تبدیل به مجاز شدند.

/ 1 نظر / 20 بازدید
مونوبلاگ

قوي ترين سيستم وبلاگدهي رايگان ايراني راه اندازي شد!! با ساخت وبلاگ در سيستم مونوبلاگ به صورت رايگان در صفحه اول گوگل قرار خواهيد گرفت و بازديد فوق العاده بالايي خواهيد داشت.... همين حالا به جمع مونوبلاگي ها بپيونديد براي ثبت وبلاگ به آدرس زير مراجعه کنيد www.monoblog.ir