در آبفای جنوبشرقی استان تهران

طی مراسمی نمادین" ســـیگار " دفـــــن شـــــد

طی مراسمی نمادین در شرکت آب و فاضلاب جنوبشرقی استان تهران سیگار بعنوان عاملی خانمان سوز و منشاء اصلی بسیاری از امراض و سرطان ها برای همیشه دفن شد .

در این مراسم که به همت پایگاه بسیج و با حضور مدیرعامل،معاونین و کارکنان این شرکت و همچنین فرماندهان و جمعی از اعضای شورای حوزه بسیج ادارات شهرستان ورامین برگزار شد،حاضرین طی قطعنامه ای 5 ماده ای متعهد شدند استعمال سیگار را برای همیشه ترک نمایند وسلامتی روح و جسم را برای خود ،خانواده و همکارانشان به ارمغان بیاورند .

فرمانده بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی طی گفتگویی در حاشیه این مراسم گفت : نیروهای انسانی از سرمایه های اصلی شرکت هستند و فرهنگ سازی  جهت حفظ سلامتی و تندرستی روحی و روانی این سرمایه های بزرگ یکی از برنامه های پایگاه بسیج  می باشد که به منظور نیل به این هدف مراسم نمادین دفن سیگار در سطح شرکت با استقبال خوب همکاران برگزار شد .

مرتضی فخاری در ادامه افزود : با توجه به اینکه هر نخ سیگار 20 دقیقه از عمرغیر قابل بازگشت فرد مبتلا به آن را می کاهد و بسیاری از روابط خانوادگی و اجتماعی را دچار آسیب می نماید ، فرهنگ سازی و آگاهی بخشی در این خصوص می تواند از بروز این آسیب ها جلوگیری کند .

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
20Movie2.ir

بهترین مرکز دانلود فیلم با آرشیو کاملی از فیلم ها و سریال ها مجموعه کامل کالکشن های بازیگران و مجموعه فیلم های معروف دنیا سریال های جدید به طور کامل دانلود با لینک مستقیم توسط سرورهای قدرتمند با پورت 1 گیگابایت آدرس: http://20Movie2.ir با بیست مووی به آرشیو 4000 گیگابایتی فیلم های سرتاسر دنیا دسترسی پیدا کنید