اجرای چهار دوره آموزشی برای کارکنان شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران

کارگران ،کارشناسان ومدیران شرکت آبفای جنوب شرقی در چهار دوره آموزشی درون سازمانی مختلف شرکت می کنند

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی این شرکت معاون برنامه ریزی و منابع انسانی در خصوص هدف از برگزاری این دوره های آموزشی گفت:در راستای تحقق اهداف آموزشی شرکت و همچنین به منظور آشنایی کارکنان شرکت با دانش جدید و پیشرفته در صنعت آب و فاضلاب،این دوره های آموزشی برگزار می شود.

مرتضی فخاری افزود:درحال حاضر دوره آموزشی روش پاسخگویی به مراجعین جهت آموزش پرسنل مشترکین و اپراتورها با کد 8667به مدت 48ساعت و دوره مدیریت بهره وری برای کارشناسان با کد2626طی 24ساعت به پایان رسیده است.

وی درمورد کلاس های آموزشی دیگر اینچنین توضیح داد:دوره کارگری بهره برداری و نگهداری از خطوط انتقال آب،مخازن وشبکه های توزیع با کد 2316به مدت 48ساعت درحال برگزاری است و دوره آموزشی نظام پیشنهادات در هفته آینده برگزار می شود.

/ 2 نظر / 3 بازدید
طرح سراسری ختم قرآن و صلوات

◆ دوست گلم طاعات و عباداتت قبول باشه ◆ شما برای شرکت در طرح سراسری ختم قرآن و صلوات دعوت شدی ◆ تعداد جزء و تعداد صلوات دلخواهت رو توی نظرات اعلام کن تا با ما در این حرکت مذهبی سهیم باشی ◆

ارام

بهترين مطالب دنياي اينترنت در بمبي اخرين اخبار دنيا و ... ماشين فردوسي پور ماشين نكونام كارواش زنان پيامك هاي جديد اخبار ورزشي پويا اميني و همسرش كنار ساحل و... همه فقط و فقط در بمبي دات اي ار