کارگاه آموزشی کاربرد لوله های نسل جدید چدن داکتیل

در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزارشد

با همکاری شرکت لوله و ماشین سازی ایران کارگاه آموزشی کاربرد نسل جدید لوله های چدن داکتیل در محل ستاد شرکت آبفای جنوب شرقی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: در این کارگاه آموزشی که  با هدف افزایش دانش و اطلاعات در زمینه لوله های نسل جدید چدن داکتیل برگزار شد.مدیرعامل،معاونین،مدیران و کارشناسان فنی شرکت حضورداشتند.

درادامه این گزارش آمده است:طی برگزاری این کلاس آموزشی،اساتید و متخصصان شرکت لوله و ماشین سازی ایران ، مطالبی را در زمینه لوله و اتصالات  مقاوم در برابر زلزله را به شرکت کنندگان در جلسه آموزش دادند.

شایان ذکر است در این نشست آموزشی در شرکت آبفای جنوب شرقی، نمایندگان شرکت لوله و ماشین سازی ایران ،تکنولوژی های پیشرفته،طراحی های جدید و مدرن را در صنعت لوله سازی و اتصالات را  کاربردی در آبفا آموزش دادند.

/ 1 نظر / 36 بازدید
مونوبلاگ

قوي ترين سيستم وبلاگدهي رايگان ايراني راه اندازي شد!! با ساخت وبلاگ در سيستم مونوبلاگ به صورت رايگان در صفحه اول گوگل قرار خواهيد گرفت و بازديد فوق العاده بالايي خواهيد داشت.... همين حالا به جمع مونوبلاگي ها بپيونديد براي ثبت وبلاگ به آدرس زير مراجعه کنيد www.monoblog.ir