درنخستین روزهای کاری سال جدید

پروژهدر دست  اجرای طرح فاضلاب شهرستان پیشوا موردبررسی قرار گرفت

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه معاونین و مدیران با فرماندار شهرستان پیشوا در نخستین روزهای کاری سال 93 دیدار نوروزی داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : این مراسم که در محل دفتر فرماندار شهرستان پیشوا برگزارشد،در خصوص ساخت تصفیه خانه و اجرای خطوط انتقال  فاضلاب این شهر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

این گزارش می افزاید مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در این دیدار ضمن تبریک سال جدید به فرماندار شهرستان پیشوا، مطالبی را در زمینه اهم اقدامات آبرسانی اجرا شده در این شهر را طی یک سال گذشته به ویژه در بحث فاضلاب، بیان کرد.

مهندس منصورجنتی با اشاره به این که اجرای طرح فاضلاب  از شاخصه های پیشرفت صنعتی محسوب می شود و ازپدیده آلودگی زیست محیطی جلوگیری می کند، افزود: شرکت آبفای جنوب شرقی اجرای طرح فلاضلاب در شهرستان پیشوا را در الویت برنامه کاری خود قرار داده ودر این زمینه ازهیچ اقدامی دریغ نمی کند و خواستار مساعدت مسئولین این شهر جهت پیشرفت و سرعت بخشیدن به مراحل اجرایی آن شد.

در ادامه این گزارش آمده است فرماندار شهرستان پیشوا نیز در این نشست ضمن تبریک سال نو به حاضرین، از اقدامات و عملکرد مدیرعامل و مجموعه کارکنان  شرکت آبفای جنوب شرقی در امر آبرسانی به شهروندان محترم پیشوا و خصوصا تامین آب شرب در ایام  نوروزی  قدر دانی نمود.

دکتر ملکوتیخواه  همچنین در پایان جهت اجرای طرح فاضلاب پیشوا و جذب اعتبارات لازم در این بخش با شرکت آبفای جنوب شرقی اعلام همکاری کرد.

/ 0 نظر / 4 بازدید