به میزبانی شرکت آبفای جنوب شرقی

نشست ماهیانه مدیران کنترل کیفیت آب و فاضلاب استان تهران تشکیل شد

جلسه ماهیانه مدیران کنترل کیفیت آبفای استان تهران در سامانه آب شیرین کن شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت میزبان:در این جلسه  مدیر کنترل کیفی آبفای استان تهران و مدیران شرکتهای تحت پوشش مربوط به این بخش حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه مدیر کنترل کیفی آبفای جنوب شرقی طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین ، به گزارش عملکرد در حوزه بهداشت آب شرب پرداخت و افزود: کنترل بهداشتی آب شرب در این شرکت توسط متخصصین و کارشناسان بصورت روزانه و با نمونه برداری از سر چاهها، مخازن و شبکه توزیع انجام می شود.

مجید بخشنده در ادامه توضیح داد: با راه اندازی آزمایشگاه مرکزی و تجهیز آن به وسایل آزمایشگاهی پیشرفته در حال حاضر سه نوع آزمایش شیمی فیزیک، بیولوژی و میکروبیولوژی جهت کنترل بهداشتی آب شر ب در شرکت آبفای جنوب شرقی صورت می گیرد.

در ادامه این نشست مدیر کنترل کیفی آبفای استان تهران طی سخنانی اظهار داشت:در راستای خدمت رسانی مطلوبتر و در اختیار قراردادن آب شرب بهداشتی و سالم به شهروندان محترم همه ما در حوزه کنترل کیفی و بهداشت آب باید  تلاش بی وقفه نمائیم.

مهندس احمد مشیری همچنین در ادامه سخنان خود از اقدامات و عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی در زمینه تامین بهداشت آب شرب،ابراز رضایت و قدردانی کرد.

درادامه این گزارش آمده است درحاشیه این نشست مدیران کنترل کیفی آبفای استان تهران از سامانه آب شیرین کن شهر قرچک نیز بازدید نمودند.

/ 0 نظر / 3 بازدید