بازدید مدیر عامل آبفای استان تهران

ازپروژه ها ی عمرانی و ادارات آبفای جنوب شرقی

مهندس محمد پرورش مدیر عامل آبفای استان تهران به همراه معاون مهندسی و توسعه  و مدیر تجهیز منابع مالی با حضور در منطقه جنوب شرق استان تهران از طرح های آبرسانی منطقه و برخی از ادارات بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر عامل آبفای استان در ابتدا از طرحهای آبرسانی شهرستان پاکدشت به اتفاق  فرهاد بشیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  و قربانعلی مقبلی  فرماندار این شهرستان بازدید نمودند.

مهندس پرورش در این بازدید ضمن ابراز رضایت از پیشرفت اجرای خط انتقال سد ماملو به منطقه جنوب شرق طی سخنانی اظهار داشت:با عنایت به صدور ماده 56مقررات مالی دولت از سوی هیئت محترم وزیران مبلغ 155میلیارد ریال جهت طرح آبرسانی از سد ماملو به شهرستان های پاکدشت و ورامین اعتبار تخصیص داده شد در همین راستا جهت استفاده از ماده مذکور و اجرای فاینانس تصفیه خانه پاکدشت را  تاکید کرد.

در ادامه مهندس پرورش با حضور در شهرستان پیشوا از آزمایشگاه مرکزی تازه ساخت شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی نیز بازدید نموده و با بیان سوالاتی از کارشناسان این آزمایشگاه در خصوص کمیت و کیفیت بهداشتی آب آشامیدنی شهروندان محترم جنوب شرق استان از میزان سالم بودن آب شرب مورد نیازابراز رضایت نموده است ورهنمودهای لازم را جهت ارتقای کیفیت بهداشت آب شرب را بیان  نمودند.

این گزارش می افزاید :مدیرعامل آبفای استان تهران طی جلسه ای با فرماندار شهرستان پیشوا در محل این فرمانداری، در مورد آبرسانی به مسکن مهر،اجرای خطوط و تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان تصمیماتی را اتخاذ نموده اند.

این گزارش حاکی است مدیرعامل آبفای استان تهران در ساختمان نوساز پاکدشت و اداره باقرآباد حضور یافته و از نزدیک از بنای این اداره بازدید نموده و در جریان روند ارائه خدمات به مشترکین قرار گرفت و در خصوص اجرای طرح تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی اظهار داشت:سرعت در اجرای خدمات و سرویس دهی هرچه سریعتر حوادث باید در سرلوحه کاری همه کارکنان قرار داشته باشد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
آشنا

همه دست به سیه بخاطر روسااااااااا چرا !!!!!! نام و کار ...