با شرکت بیش از 2500دانش آموز

مسابقه نقاشی آب در تصویر برگزارشد

بیش از دوهزارو پانصد نفراز دانش آموزان پایه اول مدارس ابتدایی شهرهای جنوب شرق استان تهران همزمان با فراگیری واژه آب در مسابقه نقاشی نخستین واژه آب شرکت کردند.

مدیرروابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق،گفت: به منظورفرهنگ سازی روشهای صحیح مصرف آب در بین آینده سازان جامعه هر ساله  همزمان با فراگیری واژه آب توسط  شکوفه های علم و دانش این دفتر اقدام به برگزاری جشنواره نخستین واژه آب می نماید.

سعید محمدیان درادامه ،افزود: در جهت ارتقا و هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره مذکور،اطلاعیه برگزای  مسابقه نقاشی آب در تصویر با شروع سال تحصیلی جدیددربین مدارس فراخوان عمومی شد.

وی همچنین ضمن اشاره به حضور پرشور و استقبال مدارس و دانش آموزان از این اقدام فرهنگی گفت: در این مسابقه دانش آموزان با کمک مربیان خود نقاشی های زیبایی را با استفاده از واژه آب ترسیم نمودند.

سعید محمدیان در پایان افزود:طی روزهای آینده و پس از داوری آثار ارسالی ،طی مراسمی ضمن تقدیر از خالقان اثرات برگزیده از مدارس برتر نیز تقدیر خواهد شد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
هندزفري تغير صدا

فروش هندزفري تغيرصدا موبايل دوست داريد برق از سر و دستانتان بپرد؟! تبديل صداي شما به مرد يا زن هنگام صحبت با موبايل کافيست اين هندزفري را به گوشي خود وصل کنيد و صداي خود را تغيير دهيد... [نيشخند][خنده]