مراسم بزرگداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل

در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

در فرخنده میلاد با سعادت دخت نبی اکرم حضرت فاطمه (ص) مراسم گرامیداشت روز زن و تجلیل از بانوان شاغل در شرکت آبفای جنوب شرقی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی :در این مراسم که در محل نمازخانه شرکت برپاشد مدیرعامل،معاونین،مدیران و بانوان همکار حضور داشتند و از مقام شامخ زن و مادر تجلیل شد.

در ادامه این گزارش آمده است مدیرعامل شرکت در آئین بزرگداشت روز زن ضمن تبریک ولادت پربرکت حضرت زهرا،اظهار داشت: بهترین و والاترین زن خلقت هستی و آفرینش حضرت فاطمه (ص) است و سیرت و روش این صدیقه شهیده الگوی تک تک بانوان جهان اسلام است.

مهندس علیرضا کارگری با بیان این مطلب که بانوان از افتخارات شرکت محسوب می شوند،خاطرنشان کرد: شرکت آبفا از جمله سازمان هایی است که بصورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مردم شریف است لذا جا دارد از بانوان که در دو جبهه منزل وشرکت مشغول به فعالیت هستند قدردانی نمائیم.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در بخشی از سخنان خود با اشاره به جمله تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در ارتباط با نقش زنان در حکومت اسلامی ،افزود:در سال 1359نماینده سازمان عفو بین الملل از بنیان گذار انقلاب اسلامی در کشور ایران در خصوص میزان مشارکت زنان در بنای ساختمان حکومت اسلامی می پرسند و این فقید وارسته با درایت می فرمایند:زنان ازنظر اسلام نقش حساس در بنای جامعه اسلامی دارند و اسلام زن را تا حدی ارتقاء می دهد که او بتواند مقام انسانی خود را در جامعه باز یابد و از حد شیئی بودن بیرون آید و متناسب با چنین رشدی زن می تواند در ساختمان حکومت اسلامی مسئولیت هایی را به عهده بگیرد.

این گزارش می افزاید:در پایان این مراسم  به تمامی بانوان شرکت هدایایی  اهدا شد.

/ 0 نظر / 34 بازدید