به مناسبت هفته دولت گزارش عملکرد آبفای جنوب شرقی در قیامدشت تشریح شد

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران همزمان با فرا رسیدن هفته دولت  با حضور در دفتر امام جمعه قیامدشت به تشریح عملکرد شرکت متبوع خود در این شهر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی :مهندس منصور جنتی در ابتدا طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت آب در نگاه  قرآن و همچنین در زندگی روزمره مردم اظهارداشت:با عنایت به این که آب یکی از نعمت های مهم الهی و از نیازهای ضروری بشر می باشد احساس مسئولیت کارکنان و مسئولین شرکت آب وفاضلاب که وظیفه خطیر و مهم آبرسانی به مشترکین را بر عهده دارند دوچندان می کند در همین راستا این شرکت تلاش می کند با ارائه راهکارهای صحیح و اثر بخش این وظیفه را به بهترین نحو  ممکن انجام داده تا رضایت مردم شریف را جلب نماید.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی درادامه به اقدامات آبرسانی انجام شده در قیامدشت اشاره کردکه می توان از حفر،تجهیز و راه اندازی دو حلقه چاه آب در سال جاری،اصلاح 3کیلومتر شبکه آبرسانی و اجرای خطوط انتقال آب نام برد.

در ادامه این گزارش آمده است امام جمعه قیامدشت از زحمات و خدمات مدیرعامل آبفای جنوب شرقی و  رئیس اداره آبفای قیامدشت در امر  آبرسانی به شهروندان قیامدشت و خصوصاً با توجه به این که تابستان سال جاری بدون قطعی آب و افت فشار در حال سپری می باشد تقدیر نموده است.

در پایان نیز مهندس جنتی با تشکر از نگاه دقیق امام جمعه قیام دشت به عملکرد شرکت و همچنین جهت ارائه برنامه های آینده در محدوده این شهر خواستار همکاری بیشتر ایشان با شرکت شدند.

/ 0 نظر / 4 بازدید