در آستانه فرا رسیدن نوروز باستانی

فصلنامه آب و گلاب در مدارس شهرهای تحت پوشش آبفای جنوب شرقی توزیع شد

فصلنامه آب و گلاب به همت مروجین آبفای جنوب شرقی  با موضوع مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان مقاطع ابتدایی شهرهای تحت پوشش توزیع شد.

مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت گفت:با هدف ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب و همچنین به مناسبت فرارسیدن ایام نوروز،فصلنامه آب و گلاب منتشر و دربین دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستانهای تحت پوشش شرکت توزیع گردید.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره به این که فرهنگ سازی در مصرف صحیح آب امری ضروری و نیاز روز جامعه ما می باشد،افزود: در همین راستا گروه مروجین شرکت در این فصلنامه به بیان روشهای درست مصرف این نعمت الهی از زبان دو شخصیت طراحی شده آب و گلاب پرداختند.

وی همچنین خاطرنشان ساخت: احادیث و روایات معصومین در خصوص آب، لطیفه و چیستان، چرخه آب،دانستنیها،آزمایش آبی و جدول از بخش های اصلی این فصلنامه می باشند که با طراحی های متفاوت و فضا سازی های شاد توسط آب و گلاب برای مخاطبان بیان شده است.

محمدیان تصریح کرد: در این حرکت و اقدام  فرهنگی سعی شده است، با رقابتی که آب و گلاب بین دانش آموزان ایجاد می نمایند، مشارکت بیشتر آنان را داشته باشند و با بسترسازی های مناسب راهکارهای صرفه جویی در ذهن تمامی دانش آموزان نهادینه بشود.

/ 1 نظر / 4 بازدید
ariana

سلام دوست من :X . وبلاگ جالبي داري... خوشحال میشم اگه شما هم به جمع صمیمی ما بيای:X .آدرس چت روم ما : http://aradchat.com/index.php منتظرت هستم هــــا. موفق باشی . به امید دیدار در چت روم ما. خدانگـــهدار