مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی

با مسئولین شهرجوادآباد دیدار و گفتگو کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوبشرقی به همراه معاون درآمد و امورمشترکین و مدیردفتر بحران و پدافندغیرعامل با حضور در شهر جوادآباد با مسئولین این شهر دیدار داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران:مهندس علیرضا کارگری در ابتدا با حضور در اداره آبفای جوادآباد از نزدیک در جریان روند آبرسانی و نحوه ارائه خدمات مشترکین به شهروندان قرار گرفت. و همچنین با پرسنل این اداره دیدار و درخصوص پیگیری مشکلات و خواسته هایشان اعلام مساعدت نمود.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه با حضور در محل دفتر اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد، ضمن دیدار با شهردار،رئیس و اعضای شورای شهر، گزارشی از عملکرد شرکت متبوع خود در این شهر پرداخت.

مهندس علیرضا کارگری با بیان این مطلب که در حال حاضر اولویت کاری شرکت در شهر جوادآباد مدیریت مصرف،اجرای طرح تله مترینگ تاسیسات آبرسانی شهری و ضرورت تسریع در اجرای طرح فاضلاب است،خاطرنشان کرد:با اجرای این طرح ما می توانیم گام مهمی در جلوگیری از آلودگی های زیست محیطی برداریم و امیدواریم با دراختیارقراردادن زمین تصفیه خانه توسط شهرداری و مشارکت مردمی نسبت به تسریع در آغاز عملیات اقدام گردد.

در این نشست شهردار و اعضای شورای شهر جوادآباد ضمن ابراز رضایت و قدردانی از خدمات و برنامه  شرکت آبفای جنوب شرقی،حمایت و همکاری همه جانبه خود را در زمینه اجرای طرح های آبرسانی وبه خصوص طرح جمع آوری  و احداث تصفیه خانه فاضلاب را  اعلام نمودند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه دیدار با مسئولین شهر جوادآباد،با امام جمعه این شهر طی نشستی صمیمی در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه آب  به گفتگو پرداخت و با اشاره به محدودیت منابع و قیمت پائین آب بهاء بر مشارکت مردم در اجرای طرح فاضلاب و لزوم استفاده از پساب تصفیه شده فاضلاب شهری برای سایرمصارف و کشاورزی منطقه تاکیدنمودند.

مهندس کارگری در ادامه همکاری مردم درمدیریت مصرف آب بویژه کنترل مصرف فضای سبز و پرهیز از نصب غیر فنی پمپاژ مستقیم در انشعابات منازل را خواستار شدند.

حجت الاسلام حسینی در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات شرکت آبفا و عملکرد رئیس سابق اداره آبفای جوادآباد،اظهارداشت: آب از دیدگاه دین مبین اسلام و کتاب آسمانی قرآن مجید از جایگاه مقدسی برخوردار است لذا با توجه  به محدودیت منابع آبی و خشکسالی  های متوالی می طلبد همه ما و بویژه خطیبان نماز پرفیض و برکت جمعه در ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب در کشور تلاش نمائیم.

امام جمعه جوادآباد در ادامه به نقش فرهنگی شرکت آب و فاضلاب اشاره کرد و اظهار داشت:  شرکت آبفا با حضور فعال دربین مردم و فرهنگ سازی در بین آنها همانند  برگزاری نمایشگاه  با موضوع صرفه جویی آب با همکاری ادارات ذیربط نسبت به اطلاع رسانی و تدوین طرحی برای جایگزینی آب غیرشرب، و استفاده ازتجهیزات کاهنده مصرف آب برای باغچه ها،داخل منازل و فضای سبز شهری اقدامات موثری انجام بدهد.

 

 

/ 0 نظر / 49 بازدید