مراسم جشن اعیاد شعبانیه در آبفای جنوب شرقی استان تهران برگزار شد

مراسم جشن اعیاد شعبانیه و میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل (ع) با حضور مدیرعامل،معاونین،مدیران و پرسنل شرکت آب فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در محل نمازخانه این شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : به مناسبت فرا رسیدن اعیاد مبارک شعبانیه و همچنین به منظور گرامیداشت روز جانباز و تجلیل از جان برکفان عرصه جهاد وشهادت  در خجسته سالروز ولادت  حضرت ابوالفضل العباس (ع) ،پایگاه بسیج پانزده خرداد شرکت با همکاری دفتر روابط عمومی اقدام به برپایی این جشن نمودند.

درادامه این گزارش آمده است مدیرعامل آبفای جنوب شرقی دراین مراسم طی سخنانی ضمن تبریک اعیاد فرخنده شعبانیه از همه کارمندان و کارگران که در راستای نیل به اهداف شرکت تلاش می کنند قدر دانی نموده و خواستار توجه بیش از پیش پرسنل جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم شریف شد.

همچنین مهندس منصور جنتی افزود با عنایت به این نکته که وظیفه خطیر آبرسانی به مردم  بر عهده شرکت آب وفاضلاب می باشدتاکیدنمودند با الگو برداری از رشادت ها وجانبازی حضرت ابوالفضل العباس در امر سقایی ،خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم .

لازم به ذکر است در پایان مراسم توسط مدیر عامل ،امام جماعت شرکت ،معاونت مالی وپشتیبانی وفرمانده پایگاه بسیج بااهدا هدایایی به یادگاران هشت سال دفاع مقدس ازایشان تقدیر به عمل آمد.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید