حضور کارکنان شرکت آبفای جنوب شرقی در راهپیمایی روز قدس

همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان، کارکنان شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی آبفای جنوب شرقی: پرسنل این شرکت همگام با سایر هموطنان روزه دار و همیشه در صحنه در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی(ره) انزجار خود را از استکبار جهانی ،صهیونیست و حمایت و همدلی خودرا با ملت مومن و ستمدیده فلسطین به نمایش گذاشتند.

این گزارش می افزاید: راهپیمایان  همچنین در پایان این مراسم،در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت نمودند.

همچنین لازم به ذکر است  بسته های فرهنگی از سو ی روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی دربین نمازگزاران توزیع شد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345437061.27