15کیلومتر لوله گذاری در شهر ورامین انجام گرفت

از ابتدای سال جاری تا کنون با اجرای 15 کیلومتر لوله گذاری در شهر ورامین عملیات توسعه و اصلاح شبکه فرسوده با هدف آبرسانی مطلوب به مشترکین محترم به انجام رسید.

مدیر امور آب وفاضلاب ورامین با اعلام خبر فوق اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی که در مسیر آبرسانی به شهروندان محترم ورامینی وجود دارد قدمت و فرسودگی شبکه توزیع آب شهری می باشد که همین امر موجب افت فشار،افزایش آمار شکستگی و هدر رفت آب آشامیدنی در شبکه آبرسانی می شود.

سید عزت ا... موسوی  در ادامه توضیح داد: در همین راستا به منظور رفع این چالش، اصلاح10 کیلومتر از شبکه های  توزیع قدیمی و فرسوده با جایگزینی لوله های پلی اتیلن با اقطار مناسب  درطی هشت ماه نخست سال جاری صورت پذیرفت.

وی تصریح کرد: با اجرای 10کیلومتر اصلاح شبکه آبرسانی در شهر ورامین  ضمن این که از هدر رفت آب آشامیدنی در شبکه توزیع آب شهری که تولید آن متضمن صرف هزینه بسیار گزاف می باشد،جلوگیری می  شود علاوه برآن کیفیت آبرسانی به شهروندان محترم به طرز چشم گیری افزایش خواهد یافت .

وی در پایان افزود : همچنین با اجرای 5 کیلومتر  توسعه شبکه،عملیات آبرسانی به تعدادی از شهرک های نوساز نیز به انجام رسیده است.

/ 0 نظر / 3 بازدید