باتلاش بی وقفه پرسنل پست امداد آبفای قرچک

حادثه شکستگی خط انتقال 900میلی متری درکمترین زمان ممکن تعمیر شد

خط انتقال 900میلیمتری آب شهر قرچک دچار شکستگی شد و با تلاش و بسیج همگانی پرسنل ذیربط و واحد امداد شرکت آبفای جنوب شرقی در کمترین زمان ممکن تعمیر ودر مدار بهره برداری قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی معاون مهندسی و توسعه این شرکت گفت:  پس از وقوع حادثه تمامی اکیپ امداد آب با فوریت در محل آماده و کار تعمیر خط انتقال از همان ساعات اولیه آغازشد.ولی با توجه به قطر بالای خط انتقال و فشار آب موجود، عملیات تعمیرات را با مشکل مواجه ساخت و حفاری در شرایط سخت انجام شد.

سهراب عامری در ادامه ضمن قدردانی از همراهی و صبر مردم شهر قرچک در ساعاتی که ارائه خدمات آب با مشکل مواجه بود، افزود: براثر این  شکستگی  به ناچار  تمامی چاههای مسیر خط انتقال خاموش شدند که این مسئله سبب افت فشار و قطعی آب در بعضی از مناطق شهر قرچک گردید.

وی همچنین با اشاره به این که اقدامات مربوط به اطلاع رسانی و پاسخگویی به شهروندان محترم از طریق سامانه 122، دفتر روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی و مخابرات شهر قرچک انجام شد،اظهارداشت: سرانجام طی چندین ساعت تلاش و کار مداوم  توانستیم خط انتقال را تعمیر وتمامی چاه ها را مجدداً وارد مدار نمائیم.

/ 0 نظر / 5 بازدید