با حضورقائم مقام و معاونین آبفای استان تهران

طرح شهرمحوری در دو شهرستان پاکدشت و قرچک ارزیابی شد

طی نشستی طرح شهر محوری در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی:در این نشست که با حضور قائم مقام و معاونین آبفای استان تهران،مدیرعامل و مجری طرح شهرمحوری شرکت برگزار شد اجرای این طرح در شهرستان های پاکدشت و قرچک مورد ارزیابی حاضرین قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان حاضر،گزارشی در زمینه شهر محوری شرکت ارائه داد و اظهار داشت: شرکت آبفای جنوب شرقی در راستای اجرایی نمودن طرح جامع شهر محوری اقدامات و فعالیت هایی را در این زمینه برنامه ریزی و پیش بینی نموده که هم اکنون در مرحله اجرای آن در شهرهای تحت پوشش قرار داریم و ضروریست مطابق نظام نامه ، اهتمام جدی کلیه معاونت ها نسبت به توسعه واگذاری فعالیت ها در شهرها با نگاه ارائه خدمات بهینه، استقلال مالی شهرو استفاده از تمام ظرفیت های شهری برای پیشبرد کارها صورت پذیرد.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به این که اجرای طرح شهر محوری سبب شفاف سازی درآمدها و فعال شدن امورات در راستای استفاده از ظرفیت مالی و نگاه اقتصادی به فعالیت ها درآمدی و مدیریت هزینه ودر نهایت سبب ارتقای خدمات رسانی به مردم می شود،افزود: از اهدافی که در این بخش مورد توجه قرار گرفته اجرای کامل برنامه های شهرمحوری در قالب نظام نامه ارسالی آبفای استان تهران است و امید است با برنامه ریزی های انجام شده و ارتقای زیرساخت نیروی انسانی به این مهم دست یابیم.

قائم مقام شرکت آبفای استان تهران دراین جلسه طی سخنانی ضمن تاکید بر اجرای کامل شهر محوری،خاطرنشان کرد: استقرار برنامه های شهر محوری و تمرکز زدایی در ستاد  باید با برنامه ریزی های ویژه، سرعت بیشتری بگیرد و  در این زمینه از هیچگونه تلاش و فعالیتی دریغ ننمائیم.

مهندس علیرضا نوذری پور در ادامه خواستار اهتمام بیشترو تسریع در اجرای برنامه های شهر محوری از سوی شرکت آبفای جنوب شرقی شد.

/ 1 نظر / 24 بازدید
تبادل لینک

سلام وبلاگ زیبایی دارین اگه با تبادل لینک موافقی به این سایت سر بزن