با حضور امام جمعه شهرستان پیشوا

مسائل و مشکلات آبرسانی این شهر مورد بررسی  قرار گرفت

امام جمعه شهرستان پیشوا با حضور در  امور آب وفاضلاب این شهر از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به شهروندان محترم قرار گرفته وطی نشستی با مدیر آبفای پیشوا مسائل ومشکلات آبرسانی مربوط به این شهر را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای پیشوا درابتدا ضمن خیر مقدم به امام جمعه محترم ،طی سخنانی اظهار داشت: با مجموعه اقدامات انجام شده در بخش های اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی، اجرای خطوط انتقال، حفر چاه و دیگر اقدامات آبرسانی صورت گرفته در شهر پیشوا در حال حاضر آبرسانی به مردم شریف پیشوا با کیفیت مطلوب انجام می شود.

علیرضا منصوری در گزارش عملکرد آبفای پیشوا به اجرای طرح فاضلاب اشاره نمود و افزود: اجرای طرح فاضلاب در این شهر از پیشرفت خوبی برخوردارمی باشد وبه جهت ادامه این روند نیاز به جذب اعتبارات لازم در این بخش را دارد و در همین راستا خواستار مساعدت امام جمعه ودیگر مسئولین شهرستان پیشوا شده است.

در ادامه این گزارش آمده است امام جمعه پیشوا طی سخنانی ضمن ابراز رضایت از عملکرد آب وفاضلاب این شهر،در خصوص صرفه جویی و استفاده درست از آب و اهمیت و جایگاه این مایه حیاتی در دین مبین اسلام مطالبی را بیان نمودند.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید