مدیرعامل آبفای جنوب شرقی خبرداد

با بهره برداری از ساختمان نوساز وتجهیز آن به دستگاههای پیشرفته آزمایشگاهی

این شرکت در زمینه ساخت و تجهیزات آزمایشگاهی در بین شرکت های آبفای شهری کشور رتبه برتر را کسب نمود.

با راه اندازی ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی و تجهیز آن به دستگاههای پیشرفته آزمایشگاهی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی توانست در زمینه ساخت و تجهیزات آزمایشگاهی رتبه برتر را بدست بیاورد.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی ضمن اعلام خبر فوق،اظهارداشت:در آزمایشگاه مرکزی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با بکار گیری و راه اندازی  دستگاههای پیشرفته آزمایشگاهی وحضور کارشناسان متخصص در این امر سه نوع آزمایش بهداشتی آب آشامیدنی انجام می شود.

مهندس منصور جنتی درادامه توضیح داد:به منظور تشخیص انواع عوامل باکتریزا،اندازه گیری عناصر مهم موجود درآب ،گندزدایی و کنترل آن با هدف در اختیار قرار دادن این نعمت الهی به صورت بهداشتی وسالم به مردم شریف منطقه جنوب شرق استان تهران،روزانه آزمایش بهداشتی از این مایه حیاتی به سه روش شیمی –فیزیک،بیولوژی و میکروبیولوژی جهت پایش و کنترل عوامل بیماریزا و شیمیایی انجام می گیرد.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی همچنین افزود:برای اولین بار در منطقه توسط این شرکت نقشه کنترل منابع آبهای زیرزمینی با استفاده از نرم افزارهای مدرن ترسیم گردیده و با استفاده از این تکنولوژی جانمایی و نشانه دار کردن منابع آب و چاهها مشخص و حفر چاهها برمبنای علمی وکاملا کاربردی انجام می گردد ودر صورتیکه مناطقی دارای کیفیت نامناسب باشند از لیست حفر چاه حذف می شوند.

 

/ 1 نظر / 5 بازدید
ali

سلام وبلاگ جالبی دارید امیدوارم که موفق باشید