بازدید از پروژه ها ی فاضلاب آبفای جنوب شرقی

از پروژه های خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب در شهرستان قرچک و تصفیه خانه فاضلاب در دست احداث شهرستان پیشوا بازدید شد.

    به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید مدیر دفتر نظارت بر طرح­های اجرایی آب و فاضلاب استان تهران به همراه کارشناسان،مدیرعامل و معاونین مهندسی توسعه و نظارت بر بهره برداری این شرکت حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در محل اجرایی طرح فاضلاب  شهرستان قرچک با بیان این که اجرای این طرح در اولویت کاری قرار دارد،خاطرنشان کرد: طرح فاضلاب قرچک با اجرای 62 کیلومتر خطوط اصلی و 128کیلومتر خطوط فرعی و احداث تصفیه خانه با ظرفیت 36000 متر مکعب در شبانه روز با تامین منابع مالی بیع متقابل طی 4 سال مطابق برنامه در حال اجرا می باشد که در سال جاری بالغ بر 3 کیلومتر خط انتقال و 15 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب اجرا خواهد شد.

در ادامه بازدید کنندگان با حضور در سایت تصفیه خانه فاضلاب شهر پیشوا ضمن بازدید از روند اجرای پروژه بر ضرورت تامین اعتبارات مورد نیاز و تسریع در تکمیل و بهره برداری از آن تاکید نمودند.

این گزارش می افزاید: مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با مثبت ارزیابی کردن مراحل پیشرفت کل طرح فاضلاب پیشوا با 82 درصد وتصفیه خانه با40 درصدپیشرفت،اظهار داشت: در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز، مدول اول این تصفیه خانه به ظرفیت 11124 متر مکعب درشبانه روز ( معادل 68000 نفر ) در سال 1395 قابل بهره برداری خواهد بود .

مهندس علیرضا کارگری افزود : بزودی پیش فروش انشعاب فاضلاب در شهر پیشوا شروع خواهد شد و درسال آتی امکان نصب انشعاب فاضلاب در اکثر نقاط شهر که مشکل دفع فاضلاب دارند میسر میباشد.

/ 1 نظر / 25 بازدید
تبادل لینک

تبادل لینک فقط در 2 گام گام اول : این لینک را در سایت خود قرار دهید عنوان : آموزش زبان فرانسه آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=13 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خود را درج کنید http://1o2.ir/yhb5x ارادتمند