طی 11ماه سال جاری میزان پیشرفتپروژه های آبرسانی آبفای جنوب شرقی از برنامه مصوب سالانه پیشی گرفت

 

طی 11ماه امسال باسرعت بخشیدن در اجرا و ساخت پروژه های آبرسانی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران، میزان پیشرفت اغلب این پروژه ها از برنامه مصوب سالانه بیشتر و جذب حداکثری اعتبارات نیز شاخص بسیار خوبی داشته است.

معاونت مهندسی و توسعه این شرکت با بیان این مطلب اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات و آبرسانی مطلوب تر به مشترکین ، در سال جاری با نظارت و پیگیری مستمر از سوی کارشناسان مربوطه روی پروژه های در دست اجرا درصد پیشرفت اغلب این پروژها بیشتر از حد مصوب برنامه سالانه است.

سهراب عامری شهرابی پیشرفت برخی از پروژه ها را اینچنین تشریح کرد : طی 11ماه امسال عملیات 24 کیلومتر اصلاح شبکه آبرسانی بر اساس برنامه و بودجه مصوب در دستور کار قرارگرفته بود که با اجرای 53 کیلومتر لوله گذاری در این بخش بمنظور کاهش هدر رفت با توجه به سال اصلاح الگوی مصرف رشد 220درصدی و همچنین در بخش بازسازی انشعابات فرسوده با تعویض نزدیک به 6700 فقره انشعاب رشد 170درصدی را شاهد هستیم.

وی افزود: در بخش توسعه خطوط جمع آوری و انتقال آب نیزدر حالی که طبق برنامه و بودجه مصوب ، لوله گذاری 10 کیلومتر خطوط انتقال آب پیش بینی شده بود شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران توانسته است با اجرای11 کیلومتر لوله گذاری دراین بخش ضمن تحقق برنامه یک کیلومتر نیز بیشتر اجرا نماید.

عامری در پایان از پیشرفت پروژه های آبرسانی شرکت آبفای جنوب شرقی در بخش های دیگر نیز خبر داد و اظهار داشت : با اجرای 14 کیلومتر لوله گذاری به منظور توسعه شبکه آبرسانی ،در این بخش 95درصد از برنامه و با احداث دو هزارو 700متر مکعب تلمبه خانه پیشرفت 98درصدی را در این بخش داشته ایم و همچنین با حفر 11حلقه چاه آب آشامیدنی 100 درصد برنامه سالانه محقق شده است.

 

/ 0 نظر / 3 بازدید