برگزاری جشن بزرگ انقلاب در آبفای جنوب شرقی

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان ورامین جشن بزرگ انقلاب در محل نمازخانه شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی : در این مراسم با شکوه دو تن از یاوران قیام 15خرداد و انقلاب اسلامی به بیان خاطراتی از مجاهدت و ایثارگری دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پرداختند.

آقای حاج محمدتقی اعلایی که از پیشگامان قیام 15 خرداد سال 42و پدر معظم شهید محمد اعلایی که در مبارزات انقلاب نیز با سرودن اشعار انقلابی نقش موثری داشتند،خاطراتی از دوران منحوس پهلوی و زندان های مخوف این رژیم در طی سالهای 42 تا 57 را برای حاضرین در جشن بیان کرد.

در ادامه این جشن آقای حاج سید مهدی دلاوری از مبارزین انقلاب و شعارگوی تظاهرات مردم ورامین در سال 57 و بردار شهید سید منصور دلاوری می باشد، از استبداد و خفقان دوران ستم شاهی مطالبی را عنوان کرد و همچنین با ذکر خاطراتی از تظاهرات و مبارزات مردم ورامین،به ابعاد فرهنگی و نقش جوانان در انقلاب اسلامی پرداخت.

این گزارش می افزاید:در این مراسم همچنین به منظور زنده نگهداشتن یاد شهدا از خانواده شهدای شاغل در شرکت با تقدیم لوح تقدیر و هدایایی از آنان تجلیل بعمل آمد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
ورامین نامه

با سلام.وبلاگ شما در بانک اطلاعات پایگاه های اینترنتی ورامین به آدرس زیر ثبت گردید. http://varaminnameh.com/WebBank.aspx لذا خواهشمندم در صورت امکان اقدام به درج لینک سایت ورامین نامه در وبلاگ خود نمایید . همچنین در صورت تمایل می توانید اخبار موثق اداره آبفای جنوب شرق را جهت انتشار در بخش خبری سایت به ادرس ایمیل سایت ارسال نمایید . varaminnameh@gmail.com با تشکر مدیریت سایت ورامین نامه