درآستانه هفته گرامیداشت بسیج

هم اندیشی شورای پایگاه و مدیران شرکت آبفای جنوب شرقی برگزار شد

جلسه هم اندیشی شورای پایگاه بسیج و مدیران شرکت آبفای جنوب شرقی با حضور مدیرعامل،معاونین و مدیران شهرهای تحت پوشش این شرکت برگزارشد.                                                                                                          

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران فرمانده پایگاه بسیج این شرکت گفت:در این جلسه که در فضایی صمیمی برگزار شد راهکارهای بهبود مدیریت،ارتقاء سلامت اداری و بهداشت روانی پرسنل مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

مرتضی فخاری ضمن بیان این مطلب که حفظ و صیانت از ارزشهای دینی و افزایش کارآمدی سازمان ها یکی از وظایف مهم بسیج می باشد برارتقاء سلامت اداری تاکید کرد و افزود : در جامعه امروز که دشمنان دین مبین اسلام در صدد کمرنگ نمودن اعتقادات اسلامی هستند و با فرهنگ اسلامی به ستیزه برخاسته اند و فرهنگ انحطاط را ترویج و تبلیغ می کنند ، بسیج با فرهنگ سازی مبانی اعتقادی و اخلاقی می تواند نقش مثبتی را ایفا کند .

وی بهداشت روانی افراد و تحکیم بنیان خانواده ها را یکی از مهمترین راههای مبارزه با نفوذ فرهنگ های متجاوز دانست و گفت : اگر خانواده ای سالم داشته باشیم و بهداشت روانی را در خانواده ها و جامعه و محیط کار رعایت کنیم ، میتوانیم با صیانت از دین و پاسداری ازارزشها،جامعه ای سالم و پویا داشته باشیم .

درادامه این نشست مدیرعامل شرکت آبفا جنوبشرقی استان تهران ضمن تاکید برموضوعات مطروحه توسط فرمانده بسیج شرکت ، خواستار استمرار این جلسات و حفظ روحیه بسیجی و وحدت و همدلی مدیران شد .

مهندس منصورجنتی در ادامه اظهارداشت : بهداشت روانی زمینه ساز تحول و تعالی اداری و بهره وری بیشتر میشود و  عملکرد مطلوب شرکت را در پی خواهد داشت .

و همچنین درپایان این جلسه، کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده با موضوع روابط بین اعضای خانواده با حضور دکتر بهزادی برگزار و به موارد و مسائل مطروحه پاسخ داده شد .

/ 1 نظر / 4 بازدید
امیر

تمایل به تبادل لینک با وبسایت شما را دارم در صورت موافقت بنده را با یکی از دو عنوان "فرآیند های تصفیه" و یا "فرآیندهای تصفیه آب و فاضلاب" و با آدرس http://treatmentprocesses.blogfa.com لینک کرده سپس به بنده اطلاع دهید که شما را با چه نامی لینک کنم با تشکر ستوده