عبور از بحران با اجرای طرح های آبرسانی اضطراری در شهرستان پیشوا

با توجه به رشد سریع جمعیت و تشدید خشکسالی و در راستای ارتقای کیفیت آبرسانی به مردم شریف شهرپیشوا طرح های اضطراری  شامل تامین آب، اصلاح و نوسازی شبکه و عملیات مهندسی مجدد در این شهر اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان پیشوا گفت: از ابتدای سال جاری عملیات اصلاح و نوسازی دو کیلومتر از شبکه های آبرسانی فرسوده و قدیمی با هدف جلوگیری از هدر رفت آب و تعدیل فشار شبکه توزیع شهری انجام شد.

مرتضی علیکاهی افزود: عملیات مذکور با اجرای 2200 متر لوله گذاری در خیابان ها و کوچه های شهر پیشوا صورت گرفت که طی آن خطوط قدیمی و فرسوده از مدار آبرسانی خارج و لوله های جدید با کیفیت مطلوب در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

وی تصریح کرد:از دیگر طرح های آبرسانی که در شهرستان پیشوا انجام شد حفاری دو حلقه چاه و تجهیز یک حلقه ، که با تکمیل عملیات برق رسانی چاه دوم بزودی وارد مدار بهره برداری می شود و همچنین اجرای مهندسی مجدد دو حلقه چاه آب شرب است که طی این عملیات میزان آبدهی چاههای شماره 3و 6 بیست و پنج درصد افزایش یافت و امید است با این اقدام مهم بتوانیم پاسخگوی نیاز مشترکین در فصل گرما باشیم.

علیکاهی اضافه کرد: بازسازی و استاندارد سازی انشعابات فرسوده مشترکین نیز از جمله اقداماتی است که با هدف ارتقای کیفیت آبرسانی انجام شده است.

/ 2 نظر / 35 بازدید
کریو رایگان

کانت کریو رایگان...با قابلیت بروز رسانی خودکار nod32‎ http://www.aparat.com/v/TlNic server : kerio.mrtunnel.ir user : public password : secret‎

کریو رایگان

کانت کریو رایگان...با قابلیت بروز رسانی خودکار nod32‎ http://www.aparat.com/v/TlNic server : kerio.mrtunnel.ir user : public password : secret‎