در سه شهرستان جنوب شرق استان تهران

سامانه گندزدایی آب ژاول جایگزین گازکلرشد

سامانه های گندزدایی آب ژاول در شهرستان های ورامین،پاکدشت وقرچک نصب و راه اندازی گردید.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوبتر و ارتقای سطح کیفی و بهداشتی آب شرب شهروندان محترم جنوب شرق استان تهران،سامانه های گندزدایی آب ژاول به جای گاز کلر در محل مخازن نصب و راه اندازی شدند.

غلامرضا مرادی در ادامه با اشاره به این که آب ژاول در مقایسه با گاز کلر ایمن تر بوده و حمل و نقل آن نیز آسانتر است،اظهارداشت: با اجرای این طرح کپسول های گاز کلر مستقر در مخازن آب جمع آوری می شوند و از سامانه آب ژاول استفاده می شود.

وی با اشاره با اجرای طرح فوق الذکر و استقرار جایگاه تزریق هیپوکلریت سدیم،اضافه نمود:با این اقدام کلر باقی مانده آزاد در اقصی نقاط شبکه توزیع آب شهری مطلوب می شود.

مرادی ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک تمامی سیستم های گندزدایی را در شهرهای تحت پوشش ارتقاء بخشیده و همگام با تکنولوژی نوین در جهت بهبود هرچه بیشتر کیفیت آب آشامیدنی خدمتی دیگری به مردم شریف ارائه نمائیم.

/ 1 نظر / 4 بازدید
خريد شارژ

سلام خريد شارژ ايرانسل خريد شارژ همراه اول خريد شارژ رايتل و تاليا با روش هاي جديد و سريع به سايت ما سر بزنيد و با خريد شارژ در قرعه کشي روزانه شارژ شرکت کنيد *789*780# www.usharj.com