دانش آموزان مدرسه آیت ا... مشکینی پیشوا

از تاسیسات آبرسانی این شهرستان بازدید نمودند

طی مراسمی  دانش آموزان مدرسه آیت ا... مشکینی شهرستان پیشوا  با حضور در امور آب وفاضلاب این شهرستان از تاسیسات آبرسانی بازدید نمودند.

مدیر امور آب وفاضلاب پیشوا در این خصوص گفت: به منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه از آب آشامیدنی و تشریح  اقدامات وطرح های آبرسانی از تولید تا مصرف دانش آموزان  مدرسه آیت ا... مشکینی از تاسیسات آبرسانی شهرستان پیشوا بازدید نمودند.

علیرضا منصوری در ادامه افزود:در این بازدید سعی شده است تا دانش آموزان با روند استحصال آب،کلرزنی و ضدعفونی آن و بهره برداری از مخازن ذخیره سازی  و توزیع آب آشنا شوند.

همچنین در پایان این بازدید دانش آموزان در خصوص صنعت آب وفاضلاب سوالاتی را مطرح کردند که از سوی مدیر آب وفاضلاب شهرستان پیشوا پاسخ داده شد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
امین و مهشید و ...

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام دوست عزیز اومدم که دعوتت کنم به وبلاگ شخصی ما سه تا ... امین و مهشید و خدا امروز 12 اردیبهشت 91 افتتاح شد وبلاگمون همه حرفای ما اینجا نوشته میشه ، وبلاگی که هدفش تجربه لحظات امید و آرامشه حرفایی کاملا متفاوت و نو ... امیدواریم روزهای قشنگی رو در کنار شما بسازیم حضور شما رو صمیمانه خوش آمد میگیم www.ma3ta.com